Header background

Paysafecard

Kupóny paysafecard

Kup si paysafecard

S paysafecard můžeš platit online v nejrůznějších e-shopech. Zahraj si svojí oblíbenou hru nebo si pusť svůj oblíbený seriál nebo film!


Aircash - používej pro online nakupování a platby na prodejních místech po celém světě. Plať účty za dům, parkování, ENC, dobíjení mobilního telefonu, PlayStation a další – jediným klepnutím.

Podmínky pro použití poukazů

POKYNY PRO AKTIVACI


1. Vyber si internetový obchod a výrobek

2. Klikni na možnost platby paysafecard

3. Zadej zakoupený PIN z emailu – a máš hotovo!


Kontakt: https://www.paysafecard.com/help Další přeprodej Tvé paysafecard je zakázán. paysafecard má NEOMEZENOU PLATNOST.


Paysafecard online nákup 

Paysafecard nabízí bezpečný způsob platby na internetu, který ti umožní provádět platby online bez zadávání citlivých osobních údajů. S možností koupit paysafecard přes Google Pay nebo si zakoupit paysafecard online získáš spolehlivý a jednoduchý způsob placení na internetu. Bez ohledu na to, zda potřebuješ dobít paysafecard nebo provést paysafe online platbu, paysafecard ti poskytne pohodlnou a bezpečnou možnost online platby.

 

Bezpečné online platby pomocí paysafecard

Paysafecard se řadí mezi jeden z nejbezpečnějších způsobů provádění online plateb. Paysafecard mplatba ti umožňuje online placení bez obav o zneužití tvých osobních údajů. Jedná se tak o ideální řešení pro ty, kteří hledají bezpečnost a ochranu svých platebních informací při online nákupech.

 

Jednoduchý a pohodlný online nákup s Paysafecard

Paysafecard online nakup ti poskytne snadný a pohodlný způsob nákupu na internetu. Stačí si koupit paysafecard online a získáš přístup k širokému výběru e-shopů, kde můžeš využít tuto platební metodu. Bez ohledu na to, zda chceš platit za hry, digitální obsah nebo jiné online služby, paysafecard ti nabízí spolehlivý způsob nákupu.

 

Důvody pro použití paysafecard online nákupu

1. Spolehlivé a bezpečné platby na internetu bez zadávání citlivých osobních údajů.

2. Možnost platit online v široké síti e-shopů.

3. Snadný způsob nákupu a dobití paysafecard online.

4. Připoj se k uživatelům, kteří využívají paysafecard pro své online platby a objev bezpečnost a jednoduchost, kterou tato platební metoda nabízí.

 

Jak na aktivaci

  • Zvol si internetový obchod a výrobek, o který máš zájem.
  • Vyber si možnost placení pomocí paysafecard.
  • Nyní stačí jen zadat zakoupený PIN z e-mailu a je hotovo.

Carousel slide image

Několik informací o kupónech paysafecard

S kartou paysafecard platíš online bezpečně a snadno. K platbě použiješ pouze zakoupený 16místný kód a nemusíš tedy zadávat žádné citlivé údaje o bance nebo kreditní kartě! Pohodlně a během několika minut si můžeš koupit paysafecard v požadované hodnotě a tuto platební metodu využít v tisících internetových obchodů a u mnoha dodavatelů, například k uhrazení předplatného oblíbených hudebních a filmových aplikací, k nákupu online her nebo audioknih. Paysafecard je také skvělým dárkem pro tvé známé!


Paysafecard – jedna z celosvětově vůdčích společností v oblasti předplacených plateb online.

Carousel slide image

Maximální bezpečnost při online placení a plná kontrola nákladů.

Pokud si zakoupíš kartu paysafecard s požadovanou hodnotou na cashload.cz, obdržíš e-mailem 16místní kód, který zadáš při placení na e-shopech podporujících tuto platební metodu. Přední výhodou této platební metody je skutečnost, že nejsou zapotřebí tvé bankovní údaje nebo údaje o tvé kreditní kartě. S paysafecard se již nemusíš bát při placení na internetu!


S kartou paysafecard máš zaručenou kontrolu nákladů.


Carousel slide image

Plať přímo kartou paysafecard.Stále více obchodů přijímá paysafecard jako bezpečnou platební metodu. Při online nakupování stačí zadat svůj unikátní 16 místny kód do příslušného políčka.


Carousel slide image

Máš dotazy? Kontaktuj nás...


Máš dotazy ohledně konkrétních kódů, dobití nebo dárkových karet?

Chceš se dozvědět něco o procesu objednávání v našem e-shopu?

Neváhej nás kontaktovat, naši zaměstnanci ti rádi odpoví na veškeré tvé dotazy na e-mailu shop@cashload.cz nebo tel. + 420 270 006 490 (pondělí až pátek od 8:00 do 16:00 hod).


Objednat

Tvoje objednávka

Výběr produktu

<p>paysafecard classic 2500</p>

paysafecard classic 2500

2 500,00 Kč

Konečná cena plus 50,00 Kč poplatek za službu cashload (vč. DPH)

Pro ověření adresy využíváme Google Maps. Pro pokračování v nákupu prosím povolte tuto službu.

Uzavři objednávku

Na jakou e-mailovou adresu má být zaslán Tvůj kód?

Ověření vašeho mobilního čísla pomocí SMS kódu

Background footer mobile