Header background

Paysafecard

Aircash - A-Bon

Vyber částku, vyplň email na který ti přijde potvrzení s kódem, zaplať online a je hotovo.


Používej pro online nakupování a platby na prodejních místech po celém světě.

 

Pro rychlé, diskrétní a bezpečné platby, výběry peněz a posílání peněz rodině a přátelům s úplnou kontrolou a sledováním výdajů!

 

Plať účty za dům, parkování, ENC, dobíjení mobilního telefonu, PlayStation a další – jediným klepnutím.


Podmínky pro použití předplacených herních kupónů

Stáhni si aplikaci Aircash a postupuj podle návodu ZDE 


Carousel slide image

Předplacené platby na internetu Aircash


A-Bon vydává společnost Aircash. V Aircash spolupracujeme s EU regulovanou a licencovanou institucí elektronických peněz s licencí pro celé území EU. Díky předplatnému můžeš snadno a bezpečně platit online na webech, které přijímají předplacené platby. Stejně jako to děláš s hotovostí: jednoduše a bezpečně, bez zveřejnění soukromých dat.

Carousel slide image

Jak platit A-bonem na internetu?E-mailem obdržíš 16místný PIN. Aircash můžeš použít k placení na široké škále webů, aniž bys musel zveřejňovat osobní údaje. Zachováš si také plnou kontrolu nad náklady – žádné hrubé probuzení při kontrole výpisu z kreditní karty nebo pohledu na tvůj účet. Stále oblíbenější je Abon jako dárek. Vzhledem k vysoké míře popularity v mnoha evropských zemích, jako je Chorvatsko, můžeš dát svým přátelům za hranicemi skvělý dárek.

Carousel slide image

Kde můžu platit s Aircash?S Aircash platíš přímo a okamžitě. V mnoha internetových obchodech můžeš platit rychle a pohodlně. Webové stránky v oblasti online hraní, ale také hudby, filmu a zábavy, online seznamování, telefonování a zasílání zpráv, stejně jako sociální média a komunity, rády přijmou tento způsob platby. Tendence a přijetí se celosvětově zvyšují. Podle informací na internetu nyní platí platebními kartami jako je A-bon každý měsíc několik milionů uživatelů po celém světě.

Carousel slide image

Výhody A-bon?
Koupit A-bon můžeš v hodnotě 100, 200, 300, 500 a 1200 Kč.

Výhodou je, když částka přesáhne zůstatek tvé předplacené platby, že ​​můžeš zbytek snadno doplatit novou předplacenou platbou: kombinací několika PINů můžeš platit i vyšší částky. Je však třeba poznamenat, že předplacené platby můžeš použít pouze jednou na celou částku předplacených plateb. Aircash, který bylo použit jednou, nelze znovu použít nebo vydat podruhé. Zbývající částky proto nelze vyčerpat.

Objednat

Tvoje objednávka

Výběr produktu

<p>A-bon 1200 Kč</p>

A-bon 1200 Kč

1 200,00 Kč

Konečná cena plus 10,00 Kč poplatek za službu cashload (vč. DPH)

Uzavři objednávku

Na jakou e-mailovou adresu má být zaslán Tvůj kód?

Background footer mobile