Header background

Herní kupóny

Xbox Live Gold - předplacené herní kupóny

Vyber si z naší nabídky předplacených herních kupónů

Hraj online s přáteli a vytvářej imaginativní a úžasné světy. Soutěž v srdcervoucích zápasech, které vyžadují rychlé myšlení a reflexy. 

Sám jsi mocný. S ostatními jsi Gold.

 Hraj na konzoli Xbox Series X|S, Xbox One a získej hry zdarma a exkluzivní slevy.


Podmínky pro použití předplacených herních kupónů


POKYNY PRO AKTIVACI

 

Kód aktivuješ ZDE


Objev svět her s naší nabídkou herních kupónů

Vyber si z široké nabídky dárkových karet pro populární herní platformy a vychutnej si neomezené možnosti, které ti nabízejí. Naše herní kupony ti zajistí přístup k předplacení členství, nákupu her, herní měny nebo doplňků. Bez ohledu na to, zda jsi fanouškem PlayStation či Xbox, otevírá se ti brána ke stovkám her, které máš možnost objevit právě díky naší nabídce předplacených herních kupónů.

 

Naše nabídka předplacených herních kupónů

1. Sony PlayStation: Vyber si z naší široké nabídky předplacených herních kupónů pro systémy PlayStation™Network a objev svět nekonečné zábavy.

2. Xbox Live Gold: Využij konzole Xbox Series X|S a Xbox One a získej přístup k bezplatným hrám a exkluzivním slevám. Ponoř se do světa neomezených možností a zažij nezapomenutelné herní zážitky.

3. Dárkové karty Xbox: Xbox dárková karta je skvělým způsobem, jak přidat kredit do tvé Xbox peněženky. S nashromážděnými prostředky si můžeš vybrat z rozmanitého portfolia her a dalšího obsahu v obchodě Microsoft Store.

4. Xbox Game Pass: Získej přístup ke stovkám her a na herní platformy.

5. Minecraft Minecoins: Jedná se o skvělý dárek pro všechny milovníky hry Minecraft. Nakupuj exkluzivní doplňky do této hry.

Carousel slide image

Předplacené herní kupóny Xbox Live Gold

Předplacené herní kupóny Xbox Live Gold. Hraj online s přáteli na konzoli Xbox Series X|S, Xbox One a získej hry zdarma a exkluzivní slevy. Vytvářej s přáteli imaginativní a úžasné světy. Soutěž v srdcervoucích zápasech, které vyžadují rychlé myšlení a reflexy. Ať už je hra na tvé konzoli kompetitivní nebo kooperativní, Xbox Live Gold přenese tvoji hru na vyšší úroveň. Sám jsi mocný. S ostatními jsi Gold.

Objednat

Tvoje objednávka

Výběr produktu

<p>Xbox LIVE 3 měs 530 Kč</p><p><br></p>

Xbox LIVE 3 měs 530 Kč


530,00 Kč

Konečná cena plus 10,00 Kč poplatek za službu cashload (vč. DPH)

Uzavři objednávku

Na jakou e-mailovou adresu má být zaslán Tvůj kód?

Background footer mobile