Header background

Dobij si kredit

Dobití kreditu Vodafone

Dobij si svůj mobil kreditem Vodafone - rychle a bezpečně

Dobij si kredit Vodafone - tarif pro každého


Podmínky pro použití poukazů

POKYNY PRO DOBITÍ


Vyber částku, zadej telefonní číslo, které chceš dobít, vyplň email na který ti přijde potvrzení, zaplať online a je hotovo.


Poskytovatelem služby je Vodafone Czech Republic a.s., Náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5 IČO: 25788001 Zákaznické centrum: Tel: *77 (ze sítě Vodafone), (+420) 800 770 077


Platnost kreditu je 12 měsíců od jeho dobití.


Jak na dobití kreditu online

Jedná se o rychlý, bezpečný a pohodlný způsob, který ti zajistí dostatek kreditu na tvém telefonu. Na cashload.cz máš možnost dobít si kredit online od všech známých českých mobilních operátorů, jako je Vodafone, T-Mobile. Dobití kreditu online je velmi jednoduché a zabere ti pouze pár minut. V tomto článku se také dozvíš, jaké výhody nabízí předplacená karta nebo jak dobít kredit někomu jinému.

 

Předplacené karty: Flexibilní způsob dobíjení kreditu

Dobití kreditu nabízí pohodlný a rychlý způsob, jak zajistit dostatek kreditu na tvůj mobilní telefon. Použití předplacené karty představuje jednu z výhodných možností. Tyto karty ti umožní dobít si kredit podle tvých aktuálních potřeb. Tady uvádíme několik výhod, které ti dává předplacená karta.

1.    Flexibilita: Předplacené karty nabízí širokou škálu možností. Můžeš si vybrat různé hodnoty kreditu, které odpovídají tvým potřebám.

2.    Jednoduché dobíjení: Proces dobíjení kreditu je velmi snadný. Stačí jen zadat číslo karty a částku, kterou si chceš dobít, a poté dokončit platbu.

3.    Bezpečnost: Předplacená karta bývá zabezpečená. Tvé osobní a platební údaje jsou chráněny před neoprávněným použitím.


Carousel slide image

Dobití tarifu mobilního operátora Vodafone

Rychlé online dobití kreditu v síti Vodafone - tarif pro každého. Dobití mobilního kreditu Vodafone z pohodlí domova.

Objednat

Tvoje objednávka

Výběr produktu

<p>Vodafone 1150 Kč</p>

Vodafone 1150 Kč

1 150,00 Kč

Konečná cena plus 10,00 Kč poplatek za službu cashload (vč. DPH)

Uzavři objednávku

Na jakou e-mailovou adresu má být zaslán Tvůj kód?

Background footer mobile