Header background

Dobij si kredit

Dobití kreditu T-Mobile

Dobij si svůj mobil kreditem T-Mobile - rychle a bezpečně

Dobij si kredit T- mobile a volej, piš a připoj se k internetu doma i v zahraničí.

Podmínky pro použití poukazů

POKYNY PRO DOBITÍ


Vyber částku, zadej telefonní číslo, které chceš dobít, vyplň email na který ti přijde potvrzení, zaplať online a je hotovo.


Poskytovatelem služby je T-Mobile Czech Republic a.s., Tomíčkova 2144/1, 149 00 Praha 4 Zákaznické centrum: Tel: 4603 (ze sítě T-Mobile), (+420) 603 603 603


Platnost kreditu je 12 měsíců od jeho dobití.


Snadné a rychlé dobití kreditu

Potřebuješ dobít kredit mobilního telefonu a mít tak vždy dostatek prostředků pro volání, posílání zpráv nebo využívání dat? Na cashload.cz to můžeš udělat kdykoli a kdekoliv. Stačí jen pár kliknutí a požadovaný kredit je tvůj. Vyber si produkt od svého mobilního operátora (T-Mobile, Vodafone), proveď online platbu a kód ti rychle doručíme na tvou e-mailovou adresu.

Vyber si mobilního operátora, výši částky a způsob zaplacení. Výši předplaceného kreditu můžeš jednoduše sledovat na mobilu, budeš jej mít tak vždy pod kontrolou. Předplacený kredit je také vhodný pro ty, kteří si stále nejsou jisti výběrem operátora.

 

Dobití kreditu nejen pro sebe, ale i ostatní

Dobijeni kreditu online je také skvělou možností pro pomoc ostatním. Můžeš snadno dobít kredit nejen pro sebe, ale také pro tvé rodinné příslušníky či přátele. Stačí jen zadat telefonní číslo osoby, pro kterou chceš dobít kredit a zvolit požadovanou částku.

 

  • Dobití kreditu online je rychlý, bezpečný a pohodlný způsob, jak mít vždy dostatek kreditu na mobilu.
  • Využij dobíjecí karty při dobíjení kreditu podle tvých potřeb. A nezapomeň, že tento způsob dobití kreditu kartou umožňuje také dobít kredit pro tvé blízké.
  • Ušetříš tak nejen čas hledáním fyzické prodejny, kde dobít kredit.


Carousel slide image

Dobití tarifu mobilního operátora T-Mobile

Spolehlivý mobilní operátor T-Mobile. Dobij si svůj mobil kreditem T-Mobile - rychle a bezpečně. Volej, piš a připoj se k internetu doma i v zahraničí.


Objednat

Tvoje objednávka

Výběr produktu

<p>T-Mobile 1000 Kč</p>

T-Mobile 1000 Kč

1 000,00 Kč

Konečná cena plus 10,00 Kč poplatek za službu cashload (vč. DPH)

Uzavři objednávku

Na jakou e-mailovou adresu má být zaslán Tvůj kód?

Background footer mobile