Header background

Dárkové karty

Dárkové karty Slevomat


Vyber si z naší nabídky karet


Chceš si užít slev? Slevomat.cz je plný výletů v Čechách i zahraničí, romantiky, zážitků, wellness, restaurací, tisk fotografií a praktických věcí za rozumné ceny. Využij toho a kup dárkovou kartu Slevomat.

Podmínky pro použití dárkové karty


POKYNY PRO AKTIVACI


Na stránce https://www.slevomat.cz/darkovy-poukaz/uplatnit zadej kód z dárkové karty. Částka se Ti převede na kredity, za které můžeš nakoupit cokoliv z nabídky na https://slevomat.cz/.Kredity není možné využít na úhradu dárkových poukazů a charitativních nabídek.


Dárková karta je karta opravňující jejího držitele k čerpání zboží a/nebo služeb z nabídky portálu https://slevomat.cz v hodnotě určené na příslušné dárkové kartě. Platnost je 12 měsíců od data jejího zakoupení. Bližší úprava podmínek zakoupení a využití je zveřejněna na https://www.slevomat.cz/darkovy-poukaz.Carousel slide image

Proč dárková karta Slevomat?

Hledáš zážitek? Kup si dárkovou kartu Slevomat se kterou můžeš zažít spoustu skvělých chvilek. Každý den plný slev a novinek. Hory, moře, tůry, relax, kultura a mnohé další...

Carousel slide image

Adrenalin s dárkovou kartou Slevomat!

Adrenalin ve vzduchu, ve vodě nebo za volantem?

Pouštíš se do adrenalinových sportů jako utržený/á ze řetězu? Nebo se cítíš lépe s provazy a karabinami jako na Via Ferrata? Ty nejlepší adrenalinové zážitky za skvělé ceny můžeš mít s dárkovou kartou Slevomat.

Carousel slide image

Relax s dárkovou kartou Slevomat.

Máš ráda/a relax, hýčkání a zdraví?

S dárkovou kartou Slevomat to je jednoduché - spoustu super balíčků a procedur: sauna a wellness, masáže, balíčky plné péče, péče o zuby, kadeřnictví a barber, estetické zákroky, péče o pleť a obličej, zeštíhlující procedury, péče o nehty, epilace a depilace, péče o zdraví, solárium..

Carousel slide image

Gurmánský zážitek s dárkovou kartou Slevomat.

S dárkovou kartou Slevomat budeš mít na výběr ty nejlepší restaurace, kavárny, bistrabary. Místa pro oslavy, párty, narozeniny a výročí, kde si můžeš dát k jídlu burger, sushi, pizzu nebo mořské plody. Najdeš tam i tipy na vegetariánské restaurace, bezmasá jídla a všelijaké gurmánské zážitky...

Carousel slide image

Mnoho produktů za výhodné ceny.

S dárkovou kartou Slevomat máš na výběr značkovou módu, domácí spotřebiče i vše pro dům a zahradu. Kvalitní výrobky a potraviny za výhodné ceny! Dřevěné a plyšové hračky pro malé i větší.

Objednat

Tvoje objednávka

Výběr produktu

<p>Dárková karta</p><p>Slevomat 1000 Kč</p>

Dárková karta

Slevomat 1000 Kč

1 000,00 Kč

Konečná cena plus 10,00 Kč poplatek za službu cashload (vč. DPH)

Uzavři objednávku

Na jakou e-mailovou adresu má být zaslán Tvůj kód?

Background footer mobile