Header background

Dárkové karty

Dárkové karty SCANquilt

Vyber si z naší nabídky karet

S dárkovou kartou SCANquilt budou mít tvoji blízcí velký výběr z kvalitního ložního prádla, bytového textilu do obýváku, kuchyně i koupelny..

Podmínky pro použití dárkové karty

POKYNY PRO AKTIVACI


1.Kód uvedený na dárkové kartě zadej v košíku e-shopu https://www.scanquilt.cz/ nebo sděl obsluze při nákupu v prodejně SCANquilt.

2. Hodnota nákupu se sníží o částku dárkové karty. Částku lze čerpat jen jednorázově. Doplatek nákupu je možný.


Platnost dárkové karty je 1 rok od data nákupu.

Carousel slide image

Kvalitní ložní prádlo jedině s dárkovou kartou SCANquilt!

Udělej radost blízkým dárkovou kartou SCANquilt. Na výběr mají ze široké nabídky ložního textilu: povlečení, prostěradla, polštáře, přikrývky, matracové chrániče, povlaky na polštáře, přehozy přes postel, masky na spaní, kapesníky, roušky.

Carousel slide image

Vybav si obývák s dárkovou kartou SCANquilt.

S dárkovou kartou SCANquilt si vybereš i kousky do moderního a klasického interiéru - dekorační povlaky na polštáře, dekorační polštářky, plédy a deky, závěsy, kapesníky.. Na výběr můžeš mít z těchto typů: pletené, měkké s vlasem, jednobarevné, s výšivkou, s vytkaným vzorem, s potištěným vzorem.. z kůže, vlny, 100% bavlny...


Carousel slide image

Široký výběr kvalitních ručníků a osušek s dárkovou kartou SCANquilt.

V sekci koupelna s dárkovou kartou SCANquilt najdeš velkou škálu barevných odstínů a elegantních bordur ručníků a osušek. Nejprodávanější jsou bavlněné ručníky COTTONA a modalové ručníky a osušky. Plážové osušky, župany, koupelnové předložky z mnoha různých materiálů: 100% bavlna, 100% mikrobavlna, bavlna - bambus, bavlna - len, bavlna - modal, polyester.


Carousel slide image

Radost pro malé i velké s dárkovou kartou SCANquilt!

Víte že s dárkovou kartou SCANquilt pořídíte i oblíbeného Craftholic plyšáka? - sametový plyšák FRIEND je mimořádně jemný, na pohled i na dotek příjemný tvor - pod značkou CRAFTHOLIC potěší všechny generace bez rozdílu věku nebo pohlaví. Dále tě určitě zaujmou přikrývky a polštáře, dětské povlečení, dětské ručníky a župany, dárky a drobnosti...


Objednat

Tvoje objednávka

Výběr produktu

<p>Dárková karta</p><p>SCANquilt 1000 Kč&nbsp;</p>

Dárková karta

SCANquilt 1000 Kč 

1 000,00 Kč

Konečná cena plus 10,00 Kč poplatek za službu cashload (vč. DPH)

Uzavři objednávku

Na jakou e-mailovou adresu má být zaslán Tvůj kód?

Background footer mobile